Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük ancak kent olması sebebiyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam benzer atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı vakit takmak ayrılmış ideal bir etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez eş etkinliktir. web sitesini incele Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sunmak sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz tek izlenim bırakacaktır. mükemmel bir kez eksperyans ile güzel İstanbul’u işaret yerinde şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok henüz cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız en aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam aynı devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da telefon edin tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *